Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Інформаційні статті

Аудит в Україні

В статті про аудит та аудиторську діяльність в Україні резюмується поточний стан справ на ринку аудиту саме фінансової звітності в Україні, який як не парадоксально новий ринок для українських аудиторських фірм. Більшість аудиторських фірм спеціалізується саме на "податковому" аудиті, і не мають ні досвіду, ні достатнього уявлення про аудит фінансової звітності.

Фінансовий Дью Дилідженс в Україні

Фінансовий Дью Дилідженс в Україні - послуга, яка практично не користується попитом місцевими (українськими) компаніями. Найчастіше, при придбанні, місцеві, а часом і іноземні компанії обмежуються вивченням установчих та правоустановчих документів, яке проводять юридичні фірми. Недостатня увага до фінансових питань компанії, що купується часто призводять до суттєвих проблем у покупця.

Проблеми ведення бухгалтерського обліку на підприємстві

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві та складання фінансової звітності в Україні має цілий ряд національних особливостей. Насамперед, це змішання податкового та бухгалтерського обліку, вплив на облікову політику підприємств трактувань податкових органів, що постійно змінюються. Практично, ведення бухгалтерського обліку в Україні носить виражений фіскальний характер, коли юридична форма превалює над економічною сутністю, і складена фінансова звітність не дає повного і достовірного уявлення про фінансовий стан підприємств в Україні.

Облік та нарахування заробітної плати на підприємстві

Інформація про нарахування та розрахунок заробітної плати на підприємстві в Україні спрямована на те, щоб дати уявлення, що це відповідальна, складна, рутинна і трудомістка процедура. Ми сподіваємося, що наша стаття дасть Вам більш повне уявлення про специфіку розрахунку заробітної плати в Україні.

Ведення кадрового діловодства на підприємстві

Сформована в Україні ситуація, коли обов'язки з ведення кадрового діловодства на підприємстві часто покладаються на секретаря або на фахівця з підбору персоналу не може не дивувати. На жаль, до цього призводить нерозуміння важливості і складності кадрового обліку у керівництва підприємств, особливо малих та середніх. Ми сподіваємося, що огляд процедур кадрового діловодства, підготовлений фахівцями Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.» допоможе усунути прогалини в розумінні складності процедур кадрового діловодства.

Ефективний Зелений бізнес

Як професіонали в галузі економіки та бухгалтерського обліку, ми усвідомлюємо, який вплив на навколишнє середовище може мати надмірне споживання ресурсів у процесі діяльності. У нашій статті Ефективний Зелений бізнес ми спробували дати додаткові аргументи компаніям, що впровадження економії та енергозбереження може позитивно вплинути на діяльність як компаній, так і на природу. Ми впевнені, що якщо кожен докладе навіть незначне зусилля для захисту навколишнього середовища, то сукупний ефект може бути величезним. Більше того, ми впевнені, що компанії, які впровадили у себе екологічні програми, стануть основою конкурентоспроможної України.

© 2001-2021 Бухгалтерська фірма (Київ / Україна) - аутсорсинг бухгалтерії
послуги бухгалтера у Києві, ведення бухгалтерського обліку, індивідуальне навчання QuickBooks, кадрове адміністрування,
розрахунок заробітної плати, послуги з ведення кадрового діловодства і кадрового обліку. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и обучение квикбукс