Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Соціальна відповідальність (КСВ)

В ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», ми вважаємо, що життя - це більше, ніж баланси, звіти про прибутки та податкові декларації.

Ми віримо, що наш успіх безпосередньо пов'язаний з стійким розвитком суспільства і країни. У рамках своєї основної діяльності та добровільних проектів ми прагнемо сприяти сталому розвитку. Ми беремо участь у соціально важливих проектах, оскільки нам важливо розвиватися в гармонії з суспільством і вносити внесок у поліпшення якості життя людей.

World Community Grid

Актуально: Відкрита пандемія: COVID-19 - вчені Scripps Research проводять симуляції молекулярного моделювання, щоб відшукати можливих кандидатів для розробки методів лікування COVID-19, але для успіху їм потрібні величезні обчислювальні потужності для проведення мільйонів змодельованих лабораторних експериментів.

Ми пишається тим, що є офіційним партнером мережі World Community Grid. В ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», ми твердо віримо у спроможність чистої обчислювальної потужності в поєднанні з науковим розумом виконати гуманітарні проекти і тим самим зробити реальний внесок у розвиток майбутніх поколінь.

World Community Grid робить доступною технологію розподілених обчислень тільки для громадських, неприбуткових та некомерційних організацій, для використання у цілях гуманітарних досліджень, які не могли б бути завершені через високу вартість необхідної комп'ютерної інфраструктури. В рамках наших зобов'язань з покращення добробуту людей, всі отримані результати стануть суспільним надбанням і будуть оприлюднені для світової наукової спільноти.

Під час перерви на обід або приготування кави, перегляді кінофільму чи повільному серфінгу в Інтернеті, наші недіючі домашні комп'ютери перетворюються на потужний інструмент дослідження і допомагають вирішувати найважчі задачі охорони здоров'я, екологічні та соціальні проблеми в світі, що стало можливим для всіх завдяки World Community Grid.

Наші комп'ютери в даний час займаються вирішенням наступних завдань: Відкрита пандемія: COVID-19, Допомога у перемозі над раком, Протидія поширенню СНІДу, Боротьба з малярією, Лікування м'язової дистрофії, Згортання протеома (набору білків) людини, Пошук препаратів для лікування лейшманіозу, проект «Скажи ні шистосомі», проект «Чиста вода» та обчислення для Гарвардського проекту чистої енергії.

Ми настійливо рекомендуємо всім, у тому числі нашим клієнтам і партнерам, взяти участь у гуманітарних проектах World Community Grid. Кожен комп'ютер може внести цінний внесок, не заважаючи його щоденного використання за призначенням. Високий рівень підтримки безпеки мережі розподілених обчислень був встановлений компанією IBM для обчислень і безпечного обміну даними. Співробітники IBM постійно тестують і перевіряють на міцність безпеку мережі розподілених обчислень World Community Grid.

Щоб дізнатися більше про мережу розподілених обчислень, будь-ласка, відвідайте офіційну сторінку World Community Grid та приєднуйтеся до нашої команди Units Consulting Ltd. (Ukraine).

Етика

Соціальна відповідальність (КСВ)

З дати заснування ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) ми ведемо соціально відповідальну діяльність. Ми прагнемо до високих стандартів ділової етики у всіх взаємодіях з клієнтами, колегами, постачальниками і в рамках місцевої спільноти.

Ми підтримуємо надання рівних можливостей на робочому місці та відповідність найкращим стандартам етики.

Ми прагнемо створити середовище, вільне від будь-яких форм дискримінації, в якому всі наші співробітники заохочуються і мають можливість повністю розкрити свій потенціал.

Всі співробітники повинні дотримуватися п'яти основних етичних принципів: чесності, об'єктивності, професійної компетентності та належної ретельності, конфіденційності та професійної поведінки, відповідно до Кодексу етики професійних бухгалтерів, прийнятого Міжнародною федерацією бухгалтерів.

Допомога навколишньому середовищу

Ми прагнемо зробити все від нас залежне, щоб допомогти навколишньому середовищу. Ми робимо це за рахунок зниження споживання енергії та сприяння повторному використанню матеріалів - паперу, картриджів, пластмаси та картону.

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, відвідаєте нашу веб-сторінку Екологічної політики.

Підтримка некомерційних організацій

Ми підтримуємо некомерційні та громадські організації, надаючи знижки на наші професійні послуги, і в деяких випадках ми даємо поради на безоплатній основі.

© 2001-2021 Бухгалтерська фірма (Київ / Україна) - послуги з ведення бухгалтерського обліку
аутсорсингові бухгалтерські послуги, фінансовий Due Diligence, послуги з навчання QuickBooks,
послуги з розрахунку заробітної плати, моніторинг та проведення інвентаризації майна. Всі права захищені.
e-mail: info@units.com.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

www.eco-live.com.ua - Екологія життя, навчальний сайт на екологічну тематику Support a living planet - Join WWF

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и QuickBooks Украина