Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Консолідація звітності

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Складання та консолідація фінансової звітності за міжнародними стандартами (МСФЗ)

Практичне застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності вимагає теоритичних знань і практичних навиків роботи. Міжнародні стандарти (МСФЗ) не є зведенням суворих, детальних правил - це набір принципів і вимог. Підхід до їх реалізації керівництво та бухгалтери визначають самостійно, виходячи з конкретної економічної ситуації, суті операції, специфіки компанії, а не тільки і не стільки з її правової форми.

Українська практика ведення бухгалтерського обліку, де основним користувачем є держава (податкові органи, управління статистики, держкомісія з цінних паперів та інші) накладає істотний відбиток на якість фінансової інформації. Фінансова звітність, яка складається за МСФЗ або у випадку малих і середніх підприємств - Міжнародного стандарту фінансової звітності для малих і середніх підприємств (МСФЗ для МСП), більше орієнтується на потреби власників та керівництва компанії.

Послуги зі складання фінансової звітності за міжнародними стандартами в Києві

Складання (компіляція) чи трансформація фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) потребує дуже серйозної і ретельної підготовки.

Професійні бухгалтери ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, мають практичний досвід складання та консолідації фінансової звітності за міжнародними стандартами як для власників і корпоративних цілей, так і для цілей надання міжнародним фінансовим інститутам та іншим зовнішнім користувачам. Спираючись на наш багаторічний досвід, ми можемо запропонувати компаніям такі послуги:

  • складання фінансової звітності компанії відповідно до МСФЗ або корпоративним правилам (національним GAAP);
  • трансформація національної фінансової (бухгалтерської) звітності у фінансову звітність, що відповідає Міжнародним стандартам фінансової звітності;
  • консолідація фінансових звітів групи компаній для управлінських цілей;
  • сприяння в підготовці фінансової звітності компанії за міжнародними стандартами;
  • підготовку звітності для цілей управлінського обліку та бюджетування (управлінської звітності);
  • розробку та впровадження облікової політики і процедур;
  • впровадження політик ефективного управління грошовими потоками.

Щоб дізнатися більше про складання фінансової звітності компанії за міжнародними стандартами, трансформацію, консолідацію бухгалтерської звітності відповідно до міжнародних стандартів (МСФЗ) ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші консультаційні та бухгалтерські послуги:

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) надає професійні послуги зі складання, трансформації та консолідації фінансової звітності згадно МСФЗ (GAAP) компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

© 2001-2021 Бухгалтерські послуги (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення компіляції фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
консолідація фінансової звітності, складання (трансформація) фінансової звітності по МСФЗ. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и QuickBooks Украина