Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Політика конфіденційності сайту

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», якій належить Інтернет-сайт за адресою https://www.accounting-ukraine.kiev.ua, визнає важливість захисту конфіденційності особистої ідентифікованої інформації, зібраної про відвідувачів нашого сайту. У рамках загальної політики, від відвідувачів сайту автоматично не збирається особиста інформація, така як ім'я, адреса або адреса електронної пошти.

Ми не збираємо будь-яку особисту інформацію про користувачів нашого сайту, іншу ніж використовує технологія "Cookies". "Cookies" призначені для поліпшення зручності користувачів і дозволяють доступ до повного комплексу інформації в рамках веб-сайту. Ми можемо використовувати таку не персональну інформацію для внутрішніх цілей, в тому числі, але не обмежуючись, для вдосконалення змісту нашого сайту.

Не існує жодних гарантій, що будь-яка передача даних через Інтернет є абсолютно безпечною. Не дивлячись на те, що ми прагнемо захистити таку інформацію, ми не гарантуємо і не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку Ви передаєте нам. Відповідно, будь-яка інформація, яку Ви передаєте нам, передається на Ваш власний страх і ризик. Тим не менше, як тільки ми отримаємо Вашу інформацію, ми приймемо розумні заходи для збереження безпеки цієї інформації.

Якщо ми зробимо істотні зміни в нашій політиці конфіденційності, ці зміни будуть розміщені на нашій сторінці Політики конфіденційності сайту. Переглядайте цю сторінку регулярно на предмет оновлень.

Якщо у Вас виникли додаткові питання про Політику конфіденційності сайту, будь ласка, звертайтеся до нас у будь-який час за адресою info@units.com.ua.

© 2001-2021 Бухгалтерська компанія (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід тов
аутсорсинг бухгалтерських послуг, фінансовий Due Diligence, налаштування, облік та навчання QuickBooks (Україна),
послуги з розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и QuickBooks Украина