Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Податкові консультації

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Податкові консультації

Одним з ключових напрямків нашої діяльності є консультування у сфері оподаткування. Практичний досвід роботи податкових консультантів ТОВ АФ "Юнітс Консалтинг Лтд.", Київ, полягає у виконанні робіт для підприємств та компаній, дочірніх підприємств, неурядових та неприбуткових організацій, нерезедентів, а також для відокремлених підрозділів, що не мають статусу юридичної особи, включаючи іноземні представництва нерезидентів в Україні, які здійснюють комерційну діяльність, чи без статусу постійного представництва відповідно до міжнародних угод та конвенцій про запобігання подвійного оподаткування та податкових ухилень.

Податкові консультації (Київ)

Незважаючи на неоднозначні норми податкового законодавства в Україні та подвійні трактування, консультанти ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» можуть надати професійну пораду щодо оподаткування фінансових операцій, які проводяться або запланованих, правильності застосування податкових норм до господарської діяльності компанії чи діяльності іноземного представництва нерезидента, визначення трансфертних цін та податкової звітності. Побудова ефективної податкової стратегії компанії або представництва може значно знизити податкові ризики у майбутньому та зробити систему управлінського обліку надійною та прозорою для керівництва, кредиторів та інвесторів.

Грунтуючись на нашому досвіді та знаннях, в даний час ми надаємо наступні послуги в галузі оподаткування:

  • консультації з оподаткування;
  • консультації щодо застосування договорів (конвенцій) про уникнення подвійного оподаткування;
  • податковий аналіз запланованих операцій;
  • податкове планування;
  • податковий аналіз господарської діяльності в Україні та реєстраційних документів;
  • оцінка перспектив податкового законодавства України та вплив змін на фінансові показники компанії;
  • представлення інтересів компаній та постійних представництв іноземних компаній в Україні в податкових органах;
  • підготовка та аналіз податкової звітності.

Податкові послуги надаються виключно на індивідуальній основі після проведення аналізу специфіки діяльності компанії, податкового статусу та галузевих особливостей.

Щоб дізнатися більше про консультації з оподаткування, податкові консультації з застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування, податкові послуги для іноземних представництв нерезедентів в Україні ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь-ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші консультаційні та бухгалтерські послуги:

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) надає професійні бухгалтерські та податкові послуги у м.Київ компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

© 2001-2021 ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, податкові консультації, проведення аудиту податкової звітності, оглядові податкові перевірки,
послуги з аутсорсингу заробітної плати, проведення інвентаризації та інші податкові послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@units.com.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и QuickBooks Украина