Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Послуги бухгалтера (Київ)

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Незалежні професійні послуги бухгалтера у м.Київ

В ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» ми знаємо, що перед кожним нашим клієнтом стоять унікальні завдання, і можемо запропонувати професійні консалтингові та бухгалтерські послуги, які повністю відповідають потребам Вашої компанії чи організації.

Ми впевнені, що наш багаторічний практичний досвід, пов'язаний з різними галузями і видами діяльності, налагоджена система контролю якості послуг та реалізація політики фірми, розуміння проблем компанії і реальностей ведення бізнесу в Україні дозволять знайти інноваційні та ефективні рішення, які реально сприяютимуть розвитку вашого бізнесу.

З більш докладною інформацією про незалежні професійні консультаційні та бухгалтерські послуги, які пропонує наша компанія, Ви можете ознайомитися в наступних розділах:

Аудиторские услуги в Киеве

Якість наших професійних бухгалтерських послуг підтверджується багаторічним співробітництвом з нашими клієнтами.

Ми віримо, що тільки успіх наших клієнтів веде до нашого власному успіху.

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) надає професійні бухгалтерські послуги у м.Київ, послуги бухгалтера та консультаційної підтримки компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» є членом IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів), яка об'єднує професійні консалтингові та бухгалтерські фірми в усьому світі з метою надання найбільш якісних послуг. Спираючись на об'єднаний досвід членів міжнародної асоціації, наши бухгалтерські послуги в Україні відповідають найкращим міжнародним стандартам бухгалтерського обслуговування, податкових та консультаційних послуг.

Щоб дізнатися більше про незалежні професійні послуги бухгалтера ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ), будь ласка, звертайтеся до нас.

© 2001-2021 ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерські послуги,
послуги бухгалтера Київ, послуги з Quickbooks, бухгалтер по зарплаті, бухгалтер Київ,
послуги з розрахунку заробітної плати, та інші професійні послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@units.com.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская фирма (Киев): Бухгалтерские услуги и бухгалтерское обслуживание в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online