Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Правила використання матеріалів сайту

Цей веб-сайт належить і управляється Товариством з обмеженою відповідальністю АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Далі - ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»). Будь ласка, прочитайте ці умови уважно, так як вони є умовами використання матеріалів сайту.

Авторські права

За винятком випадків, де прямо вказано інше, авторські права на зміст даного веб-сайту є власністю або ліцензовані ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.». Копіювання та / або зберігання всього або частини даного веб-сайту або інформації, що міститься в ньому, розповсюдження чи включення будь-якої його частини в будь-які інші роботи або публікації на паперовому або в електронному вигляді або в будь-якій іншій формі без письмового дозволу ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» суворо заборонені.

Правова інформація

Інформація на даному сайті призначена тільки для ознайомлення. Не дивлячись на те, що ми доклали всіх зусиль, щоб забезпечити точну і актуальну інформацію, Вам не слід покладатися або здійснювати будь-які дії на її основі без попередньої відповідної професійної консультації.

Зовнішні посилання

Деякі посилання на цьому сайті ведуть до інших веб-сайтів, які підтримуються третіми особами, стосовно яких ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» не має ніякого контролю. Ми не гарантуємо точність, актуальність і повноту інформації, що міститься на сторонніх веб-сайтах.

© 2001-2021 Бухгалтерська фірма (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми у Києві
Бухгалтерські послуги, фінансовий Due Diligence, навчання QuickBooks - Україна,
послуги з аутсорсингу розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и QuickBooks Украина