Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Система контролю якості професійних послуг

Ми прагнемо до довгострокової співпраці з нашими клієнтами і саме тому нами впроваджена і постійно вдосконалюється внутрішня система контролю якості професійних консультаційних та бухгалтерських послуг, яка дає нам упевненість, що послуги для наших клієнтів надаються належним чином відповідно до Міжнародних стандартів аудиту, надання впевненості та етики. Діюча в нас система якості побудована відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості 1 "Контроль якості для фірм, які проводять аудит та огляд історичної фінансової інформації, а також іншого надання впевненості, та надають супутні послуги" (з урахуванням положення з національної практики).

Сучасні технології

Метою внутрішніх стандартів нашої фірми, прийнятих у вигляді Керівництва по кожному виду послуг, що надаються, є уніфікація підходу до надання бухгалтерських і консультаційних послуг шляхом використання передових досягнень, технологій і накопиченого фахівцями фірми передового досвіду для забезпечення високої якості надання бухгалтерських та консультаційних послуг.

Ключовими аспектами високої якості виконання завдань в ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» є:

  • превалювання якості послуг над комерційними міркуваннями;
  • суворе дотримання принципів незалежності, чесності, об'єктивності, конфіденційності, норм професійної поведінки;
  • підвищення кваліфікації співробітників;
  • постійна робота з розробки та вдосконалення внутрішніх стандартів, що представляють собою базу знань, в якій відображено багаторічний досвід аудиторів, бухгалтерів і консультантів аудиторської фірми.

Керівництво ТОВ АФ фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, здійснює постійний контроль за тим, щоб персонал суворо дотримувався в своїй роботі політики компанії та принципів якості консалтингових та бухгалтерських послуг.

© 2001-2021 Бухгалтерська фірма (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід ТОВ у Києві
бухгалтерські послуги, фінансовий Due Diligence, послуги з налаштування та навчання QuickBooks,
послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская фирма (Киев): Бухгалтерские услуги и бухгалтерское обслуживание в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online