Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Послуги з інвентаризації

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Проведення інвентаризації основних засобів

Інвентаризація активів є ефективним методом контролю за збереженням майна компанії, правильністю відображення на рахунках бухгалтерського обліку, своєчасним виявленням та усуненням розбіжностей між фактичними даними, отриманими в результаті проведення інвентаризації, і даними бухгалтерського обліку, що в кінцевому підсумку призводить до повної і достовірної фінансової звітності компанії.

Основними цілями інвентаризації активів є:

 • виявлення фактичної наявності майна;
 • зіставлення фактичної наявності майна з даними бухгалтерського обліку;
 • перевірка повноти відображення в обліку активів.

Інвентаризації підлягають усі матеріальні активи компанії незалежно від їх місцезнаходження. Крім того, інвентаризації підлягають виробничі запаси, товари й інші види майна, що не належать організації (знаходяться на відповідальному зберіганні, орендовані, отримані для переробки), а також майно, не враховане з яких-небудь причин.

Послуги з проведення інвентаризації в Києві й Україні

Інвентаризація майна проводиться за його місцезнаходженням в розрізі матеріально відповідальних осіб і включає наступні основні процедури:

 • огляд фізичної наявності об'єктів інвентаризації;
 • маркування об'єктів інвентаризації;
 • складання інвентарного списку;
 • підготовку слічітельних відомостей;
 • відновлення інвентарних карток основних засобів;
 • узагальнення майна за групами, об'єктам, відповідальним особам, місцями зберігання відповідно до облікової політики компанії;
 • можливий додатковий перерахунок амортизації основних засобів.

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, має практичний досвід надання послуг з інвентаризації основних засобів, товарів та іншого майна для цілей фінансової звітності та пропонує компаніям незалежні послуги з інвентаризації майна в Україні, а саме:

 • проведення незалежної інвентаризації активів;
 • спостереження за проведенням інвентаризації персоналом компанії з видачею відповідного звіту у відповідності з міжнародними стандартами супутніх послуг;
 • регулярний моніторинг заставного майна чи активів, які знаходяться на відповідальному зберіганні.

Щоб дізнатися більше про послуги з проведення інвентаризації основних засобів, товарів та іншого майна для цілей достовірної фінансової звітності, складеної за МСФЗ або національними стандартами бухгалтерського обліку, послуги з моніторингу заставного майна, а також інші послуги з контролю за активами ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші бухгалтерські та консалтингові послуги:

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) надає професійні послуги з проведення інвентаризації основних засобів у м.Київ та Україні, послуги з моніторингу заставного майна компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

© 2001-2021 Бухгалтерські послуги (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з розрахунку заробітної плати, моніторинг заставного майна та проведення інвентаризації основних засобів (оз) в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved.

Бухгалтерская фирма (Киев): Бухгалтерские услуги и бухгалтерское обслуживание в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online