Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

IAPA (International Association of Professional Accountants)

Міжнародна Асоціація IAPA

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» є незалежним членом IAPA - International Association of Professional Accountants (Міжнародної Асоціації Професійних Бухгалтерів), провідної глобальної асоціації незалежних аудиторських, бухгалтерських та консалтингових фірм. Це означає, що ми можемо спиратися не тільки на наш власний український досвід у бізнесі, але і на міжнародний об'єднаний багаторічний досвід інших членів міжнародної асоціації IAPA. Це також означає, що ви можете користуватися підтримкою компанії міжнародного рівня, при цьому отримуючи сфокусовані, персоналізовані послуги незалежної локальної бухгалтерської фірми.

Члени IAPA є кваліфікованими бухгалтерами та консультантами, які вклали багато ресурсів - часу, зусиль і фінансів для отримання подальшої освіти та підготовки, спеціально, щоб мати можливість запропонувати клієнтам більше, ніж звичайна практика бухгалтерських фірм.

Щоб отримати право бути частиною IAPA, члени асоціації повинні відповідати суворим стандартам якості, які забезпечують незмінно високий рівень професійних послуг у всьому світі.

Члени професійної міжнародної асоціації IAPA істотно відрізняються від стандартних бухгалтерів - ми насамперед бізнес-консультанти, які активно допомагають клієнтам розвивати їх бізнес. Ми можемо не тільки розповісти, як реалізувати завдання, але і працювати спільно з клієнтами на кожному етапі реалізації, щоб втілити його в реальність.

Міжнародна асоціація IAPA дає можливість членам і, отже, для їх клієнтів, доступ до величезної кількості ексклюзивної інформації і ресурсів, які, як правило, не доступні для інших бухгалтерських фірм.

IAPA заснована в 1979 році, включає в себе 230 компаній, що мають відділення та філії в 400 містах 60 країн світу та близько 10 000 кваліфікованих фахівців. Сукупний річний оборот членів Асоціації складає більше 1 млрд. доларів США.

© 2001-2021 Бухгалтерська компанія (Київ / Україна) - бухгалтерське обслуговування,
бухгалтерські послуги, фінансовий Due Diligence, підготока і консолідація фінансової звітності, QuickBooks Україна,
послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, міжнародний бухгалтер. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved