Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Наші кліенти

Ми вважаємо, що наш підхід до відносин з клієнтами є сучасним та інноваційним. Ми постійно шукаємо нові та креативні шляхи надання наших послуг, розробляючи онлайн-інструменти та послуги, які допоможуть Вам зменшити витрати, керувати ризиками та відкрити нові можливості для розвитку Вашої організації.

Більшу частину консультаційних та бухгалтерських послуг ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд." надає провідним компаніям України та дочірнім підприємствам міжнародних груп. Тим не менш, ми також надаємо наші професійні послуги для постійних представництв іноземних компаній і фірм в Україні, середніх і малих підприємств різних організаційних форм і видів діяльності, міжнародним неурядовим організаціям.

Ми дотримуємося політики суворої конфіденційності, яка передбачає не публікувати список наших клієнтів.

Ми віримо, що лише завдяки успіху наших клієнтів наш власний бізнес досягне успіху.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про наші незалежні професійні послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми будемо раді поділитися нашим досвідом, пов'язаним з конкретною галуззю чи видом діяльності.

© 2001-2021 Бухгалтерська фірма (Київ / Україна) - бухгалтерські послуги - Київ
бухгалтерський супровід тов, бухгалтерське супроводження постійних представництв у Києві, фінансова звітність для неурядових організацій
послуги з аутсорсингу розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская фирма (Киев): Бухгалтерские услуги в Киеве и бухгалтерское обслуживание, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online