Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Кар'єра

У зв'язку з динамічним розвитком нашої консалтингової та бухгалтерської компанії здійснюється набір молодих фахівців і досвідчених професіоналів. Ми шукаємо фахівців з повною вищою економічною освітою зі знанням іноземної мови, здатних швидко навчатися, здобувати нові знання та навички на постійній основі і вирішувати неординарні завдання.

Нам потрібні фахівці, які готові відповідально ставиться до своїх обов'язків і дотримуватися політики компанії, оскільки головний принцип роботи компанії - відповідальність перед клієнтом за якість послуг, що надаються. Репутація і співробітники - наші найголовніші активи.

Всі кандидати проходять систему відбору, що складається з декількох етапів співбесіди і може включати професійні тести. Кандидати, що пройшли конкурсний відбір, стають співробітниками компанії, зарахованими до штату з випробувальним терміном три місяці.

Ми намагаємося зробити місце роботи найкращим для наших співробітників. Починаючи з робочого середовища, яке допомагає нам найкраще працювати, до переваг та культури, яка заохочує працівників залишатися здоровими, щасливими, залученими до прийняття рішень та професійно зростати.

Якщо Вас зацікавила ця інформація, і Ви готові обговорити можливості роботи в нашій компанії, надсилайте своє резюме за адресою: hr@units.com.ua

Ми сподіваємося, що саме Ви станете членом нашої команди.

© 2001-2021 Бухгалтерська компанія (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід бізнесу
аутсорсингові бухгалтерські послуги тов, фінансовий Due Diligence, складання та консолідація фінансової звітності, індивідуальне навчання QuickBooks,
послуги з розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації та інші бухгалтерські послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аутсорсинговая бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и обучение QuickBooks Украина