Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Зелений офіс

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Екологічна політика: Зелений офіс

Як фахівці у галузі бізнесу та фінансів, ми чітко розуміємо можливі наслідки надзвичайного споживання ресурсів на природу і не можемо стояти осторонь від проблем захисту навколишнього середовища і боротьби зі зміною клімату. Ми впевнені, що охорона навколишнього середовища є основою для досягнення стійкого розвитку в інтересах сьогоднішнього і майбутніх поколінь.

В ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» ми намагаємося підтримувати відповідальний і раціональний підхід до використання природних ресурсів. Ми прагнемо до інтеграції екологічно найкращої практики в усіх аспектах нашої діяльності, щоб звести до мінімуму (або компенсувати) будь-який її негативний вплив на навколишнє середовище, відповідно до нашої Корпоративної соціальної відповідальності.

Зелений офіс

У рамках нашої програми «Зелений офіс» й екологічної ініціативи, а також ініціатив, до яких ми приєдналися, ми намагаємося враховувати екологічні міркування при прийнятті всіх наших управлінських рішень. Особливо це стосується всіх наших закупівель та реальних дій з енергозбереження усередині компанії.

Постійне впровадження сучасних інформаційних технологій також значно підвищує енергоефективність нашої компанії і значно зменшує кількість використовуваних ресурсів та споживання електроенергії.

Захист навколишнього середовища - це спільна справа всіх нас і зусилля однієї компанії є дуже важливими, але недостатніми. Ми прагнемо інформувати і залучати до справи захисту природи наш персонал, клієнтів і постачальників.

Національна кампанія - Прямуй на Зелене!

Ми впевнені, що вся команда ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», усвідомлюючи важливість охорони навколишнього середовища і збереження клімату планети, буде і надалі впроваджувати передовий досвід та інноваційні рішення в галузі вирішення екологічних проблем.

© 2001-2021 Бухгалтерська компанія (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку для ТОВ,
бухгалтерські послуги - Київ, фінансовий Due Diligence, навчання QuickBooks Україна,
послуги з розрахунку заробітної плати, моніторинг та проведення інвентаризації майна. Всі права захищені.
e-mail: info@units.com.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

www.eco-live.com.ua - Екологія життя, навчальний сайт на екологічну тематику Support a living planet - Join WWF

Бухгалтерская компания (Киев): Бухгалтерские услуги (Киев) и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Бухгалтер по зарплате удаленно и QuickBooks Украина