Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

IT Консалтинг

Сучасний етап розвитку економічних відносин вимагає від компаній підвищеного динамізму, своєчасності й оперативності прийняття рішень в умовах постійно мінливої кон'юнктури ринку.

Для забезпечення адекватного поводження компаній на ринку необхідне оперативне отримання інформації, включаючи деталізовані фінансові дані і показники, наприклад, достовірної собівартості реалізованої продукції. Такі дані можливо отримати тільки у випадку використання комплексної автоматизованої системи обліку, оптимально пристосованої під специфіку господарської діяльності компанії.

Як показує наш досвід, "проста інсталяція" програмного комплексу не дозволяє повністю використовувати нові можливості, і часто є не цілісною автоматизацією облікових процесів, що, по суті, не вирішує проблем керівництва у своєчасному отриманні достовірної інформації.

Для досягнення максимального ефекту від впровадження автоматизованих облікових рішень, Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає ряд послуг в галузі ІТ Консалтингу, серед яких:

  • послуги з розробки технічного завдання для розробки економічного програмного забеспечення;
  • консультації з впровадження, супроводу бухгалтерських та управлінських програмних продуктів;
  • консультації з настройки і впровадження в Україні Intuit QuickBooks;
  • консультаційна підтримка користувачів QuickBooks та навчання (українською чи російською);
  • тестування бухгалтерського програмного забезпечення.

Щоб дізнатися більше про консультації з провадження QuickBooks в Україні, тестінг бухгалтерського програмного забеспечення та інші послуги в сфері інформаційних технологій Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші послуги:

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні послуги з впровадження бухгалтерського програмного забеспечення QuickBooks та консультаційної підтримки користувачів QuickBooks компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Єдина Україна!

© 2001-2015 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, впровадження QuickBooks, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
Quickbooks ProAdvisor в Україні, послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved
QuickBooks є торгівельною маркою Intuit Inc.

Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru Lemky.com

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks